Domů Rady a Návody Kvalitná zrnková káva alebo prečo ochutnať kávu z Brazílie?

Kvalitná zrnková káva alebo prečo ochutnať kávu z Brazílie?

0

Štedrý deň sa nezadržateľne blíži, takže už sa vám pomaly kráti lehota na zháňanie posledných vianočných darčekov. Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto jednoznačne patrí k milovníkom dobrej kávy, mali by ste sa poobzerať po jedinečnom produkte. Tým môže byť napríklad kvalitná zrnková káva z Brazílie, ktorú si môžete v darčekovom balení zaobstarať z renomovaného elektronického obchodu.

Prečo kávu z Brazílie?

Kvalitná zrnková káva je vyrábaná v mnohých svetových krajinách, ale dá sa povedať, že Brazília sa dlhodobo radí k svetovej špičke. Brazílska káva patrí jednoznačne k tým najchutnejším, pretože sa prejavuje jej príjemná čokoládová aróma a nízky stupeň acidity. Vďaka tomu ju ocenia najmä milovníci jemnej kávy, ktorí si nepotrpia na priehrštie výrazných chutí. Kávu z Brazílie si navyše o dosť viac vychutnáte s trochou mlieka.

Chcete personalizovanú etiketu?

Pokiaľ chcete kvalitnú brazílsku kávu darovať niekomu blízkemu pod vianočný stromček, možno vás zaujme možnosť vytvorenia personalizovanej etikety. Vďaka nej sa balíček so zrnkovou kávou stane jedinečným a veľmi osobným darčekom. Na etikete totiž renomovaný e-shop umožňuje vložiť nielen textový popisok, ale aj vlastný symbol z pripraveného zoznamu. Veľkou výhodou je symbolický príplatok za vlastnoručne vytvorenú etiketu.

Koľko brazílska káva stojí?

Pri vianočných darčekoch asi väčšina z vás na cenovku nepozerá, avšak v súčasnej dobe si treba strážiť výšku výdavkov. Kvalitná brazílska káva sa však pýši priaznivou cenovkou, ktorá sa však líši v závislosti od veľkosti balenia. Za 250 g zrnkovej kávy tak zaplatíte približne 220 Sk. Ak si objednáte navyše z renomovaného e-shopu určité množstvo kvalitnej kávy, potom sa môžete tešiť na darček v podobe 2 krásnych šálok.

Ak chcete potešiť milovníka kávy vo vašom okolí pekným darčekom, je brazílska káva tým pravým riešením. Objednajte si ju z pohodlia domova prostredníctvom špecializovaného obchodu.

Exit mobile version