spot_img

ذات صلة

جمع

Automatické hodinky

Automatické hodinky sú mechanické hodinky doplnené samonaťahovacím mechanizmom, ktorý...

Hľadanie si nového zamestnania a práce

Hľadáte si novú prácu? Aký je najlepší spôsob, ako...

Kvalitná zrnková káva alebo prečo ochutnať kávu z Brazílie?

Štedrý deň sa nezadržateľne blíži, takže už sa vám...

EuroPride v Srbsku odmietla aj lesbická premiérka

Srbsko nepovolí na september plánovaný pochod za práva sexuálnych...

Vo FN Olomouc vybrali obličku s pomocou robota

Obličku z tela žijúceho darcu pomocou robotického systému vôbec...

Nezatvárate veko od toalety? Robíte veľkú chybu z hľadiska hygieny aj životnej energie

Tí, ktorí sú príliš leniví alebo jednoducho zabúdajú dávať dole veko od toalety, by si mali starostlivo prečítať tento článok. Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste si mali zvyknúť na tento malý krok. Pomôžete vášmu zdraviu, vašej životnej energii i vzhľadu kúpeľne.

Nevyzerá to dobre
Jednoducho povedané to nevpadá pekne. Prídete do kúpeľne a prvé, čo vidíte je otvorená záchodová misa. Tento pohľad nesvedčí vašej kúpeľni, ale nepáči sa určite ani vašim hosťom alebo spolubývajúcim.

Je to nehygienické
Zlozvyk, kedy nechávate otvorený poklop od záchodu, je v skutočnosti veľmi nehygienický. Ak potom, čo vykonáte potrebu a spláchnete bez toho, aby ste zavreli záchod, môžete rozvíriť množstvo fekálnych baktérií, ktoré sa potom usadzujú na uterákoch, toaletnom papieri a celom povrchu kúpeľne. V najlepšom prípade by ste mali veko sklopiť nielen po použití toalety, ale ešte predtým, než spláchnete.

Okráda vás to o životnú energiu
Tretí bod, pokiaľ ide o zatváranie záchodového veka, má niečo spoločné s Feng Shui. Áno, čítate správne. Feng Shui je učenie z Ázie, ktoré podporuje harmóniu medzi ľuďmi a ich okolím, takže životná energia môže nerušene prúdiť priestory a vytvárať osobnú pohodu. Podľa pravidiel Feng Shui je zlé pre váš tok energie, keď nechávate veko od toalety v kúpeľni otvorené, pretože potom prúdi životná energia priamo s vodou do kanalizácie a stráca sa vaša cenná životná energia bohvie kde.

spot_imgspot_img